Shirts made to order

Shirts made to order

Product rating: 4.5/5 (4x)

Your rating:

NEW Doručenie ZADARMO

Just for you

90 €

Material

Availability: Available

Producer: SHPERKA

Košele sú nesmrteľné, a pokiaľ predpokladáte, že by sa Vaša váha nemala razantne zmeniť, určite sa oplatí investovať do košele na objednávku. Výhodou takýchto košiel je, že Vám sadnú na mieru oproti konfekčnej veľkosti. Vy rozhodujete o tom, ako bude vyzerať od materiálu, cez dĺžku, farbu, monogramu a pod. A tá košeľa bude jedinečná, len Vaša, lebo Vy ste si ju navrhli, žiadna iná nebude rovnaká. Naše košele sa navrhujú a vyrábajú na Slovensku, takže nielenže podporíte našich výrobcov, ale aj ich dodanie nebude trvať celú večnosť ;)
Košele sú „must have", ktoré by nemali chýbať nielen v pánskom šatníku. Určite by tam mala mať svoje miesto biela košeľa, ktorá sa radí medzi základné kúsky nadčasového a dokonca aj minimalistického šatníka.

Ako už je u nás zvykom, snažíme sa oživiť aj trošku histórie a priniest tak osvedčenú klasiku do dnešného uponáhľaného sveta. Jedným so základných čŕt našich košieľ je už skoro zabudnutý "club collar". Jedná sa o veľmi oblúbený typ "okrúhleho" goliera, ktorý bol populárny hlavne v prvej polovici dvatsiateho storočia a dnes už tak trošku padol do zabudnutia. Patril medzi znaky elitárov a podľa nás pôsobí neskutočne luxusne.

Proces objednávania sme sa snažili čo najviac zjednodušiť a pevne veríme, že výber látky a prípadná úprava strihu (predĺženie rukávov, zmena dĺžky košele alebo výber látky) pre Vás nebude komplikovaný, ale skôr zábavný. Základný strih vychádza z konfekčných veľkostí, podľa tabuľky nižšie.

veľkosti

Samozrejme nie je problém vyrobiť aj košelu kompletne podľa Vašich mier, avšak pred takouto objednávkou nás najskôr kontaktujte.

Doba dodania je maximálne 3 týždne od vytvorenia objednávky a o každom kroku počas výroby Vás budeme informovať.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, či už prostredníctvom emailu: hello@shperka.com alebo telefonicky na čísle 0940 896 897.

New comment

* (Required)

Login

This website uses cookies. More info