Späť

Hodnota za peniaze

Pridané: 4.6.2019 16:18:14 Počet zobrazení: 723

04 Jún 2019

tt

Kvalita vs. cena

Už od nepamäti sa ľudia radi odievali a obklopovali krásnymi, kvalitnými a noblesnými vecami, a podľa toho sa vedelo, k akej vrstve patria. V súčasnej dobe nakupujeme veci drahšie či lacnejšie, kvalitné i menej kvalitné, len tak pre vlastné potešenie, možno chceme upriamiť pozornosť na seba, z dôvodu potreby, alebo ... Pohnútky na kúpu sú rôzne, tak ako ľudia.

Čo je doma, to sa počíta
My ľudia sme niekedy „nenažratí", a to nehovorím len o jedle. Chceme vlastniť čo najviac šiat, topánok, šperkov, a mnohokrát vyhodíme peniaze za nekvalitné a bezhodnotné veci. Peniaze sa zarábajú ťažko, preto si ich vážme a radšej si kúpme jednu, ale kvalitnú vec, ktorú si každý všimne, a ktorou vzbudíte pozornosť okolia.

SHPERKA, SHPERKA a zase SHPERKA
Výrobky značky SHPERKA www.shperka.com sa vyznačujú nielen vysokou kvalitou a trvácnosťou. Ich prednosťou je, že nepodliehajú krátkodobým trendom, a preto vás môžu tešiť čo najdlhšie. SHPERKA produkty pochádzajú prevažne z Európy (90% Veľká Británia) a kolekcie sú limitované. V ponuke nájdete exkluzívne pánske a dámske výrobky, ktoré budú určite aj ideálnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale aj otca či sestru.

Pre vás vyberám...
Výnimočnou, ba až noblesnou je cestovná taška Gladstone vyrobená z trvácnej teľacej kože s jemným voskovým povrchom, ktorá sa vyznačuje svojou eleganciou, jednoduchosťou a kvalitou. Taška je určená pre pánov aj dámy.
Dámske kabelky SHPERKA sú naozaj kráľovské. Na výber máte z tzv. Lady Croc a Lady Crossbody v rôznych farbách vyrábané z teľacej kože.
Nadčasovým kúskom sú samozrejme pánske tašky na notebook, ktorých štýlovosť a dokonale prepracované línie vám dodajú eleganciu.

Kvalita = SHPERKA
Keď sa v jednej štúdii pýtali ľudí, čo si predstavujú pod pojmom kvalita, tak väčšina odpvedala, že za kvalitu považujú to, čo od produktu očakávajú. Produkty SHPERKA vysoko prevyšuje kvalita nad cenou, nielen tým, že sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov ako je teľacia koža, ale sú charakteristické aj svojou trvácnosťou, nadčasovým dizajnom, či nekonečnou eleganciou.
SHPERKA to nie sú len tašky, kabelky, topánky, vreckovky, peňaženky a i. SHPERKA je zážitok, ktorý budete prežívať zakaždým, keď si SHPERKU zoberiete so sebou, či už do práce, alebo len tak na prechádzku. Cena, ktorú zaplatíte za výrobok SHPERKA je len malým zrnkom z jej nevyčísliteľnej hodnoty.
Ak by sa ma opýtali v nejakej štúdii, čo je kvalita, moja odpoveď by bolo jedno slovo – SHPERKA, pretože to nestačí vidieť, to musíš mať.
„Nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci".

 

Článok napísala ROTVAR a my za to ďakujeme :-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info