Späť

Randoser školský batoh

Pridané: 24.7.2019 21:50:23 Počet zobrazení: 642

24 Júl 2019

Randoser školský batoh

Už od nepamäti je Japonsko krajinou úcty, pravidiel, tradícií, poriadku, kvality a praktičnosti. Mohli by sme menovať aj ďalšie atribúty, ktorými sa táto výnimočná krajina vyznačuje. Dôležité je však to, že staré známe “Japonec až nakonec.” v žiadnom prípade neplatí :) 

 

Dôkazom sú okrem ich životného štýlu aj ich produkty. Jedným z tých, ktorý nás očaril sú batohy RANDOSERU. Typické školské batohy, ktoré sú od prvej triedy základnej školy povinnou výbavou žiakov minimálne až do 6.ročníka. Poviete si “Preboha, veď za toľko peňazí môže mať moje dieťa minimálne 6 iných batohov.”, a to je práve ONO. Vezmite si ako často dieťaťu kupujete nový. Za koľko? A hlavne prečo? Roztrhol sa remienok? Prederavil sa? Pokazil sa zips alebo iné upínanie? Zliezla alebo popraskala potlač či iné ozdoby? Vyzerá po polroku akoby bol po staršom súrodencovi? Roztrapkala sa látka aj tam kde ste nevedeli, že je? Nevošlo sa všetko čo sa malo? Nuž, my sme si to plus-mínus spočítali a rozhodli sme, že skúsime na náš trh priniesť aj niečo kvalitné a hlavne trvácne aj pre naše/Vaše ratolesti. 

 

Vzhľadom k tomu, že je Randoseru batoh ušitý z kvalitnej kože, šitie je precízne a pevné, má špeciálne kovové zapínanie, je priestranný a popruhy sú nastaviteľné tak, aby rástol s dieťaťom až do 6.triedy, nebolo najmenšej pochyby, že ho chceme aspoň vyskúšať. Nehovoriac o výplni, ktorá umožňuje komfortné nosenie, žiadne hrbenie sa a potreba nosenia na jednom pleci.

Jednoducho, prinášame niečo, čo sa na prvý pohľad zdá ako výstrelok módy za veľa peňazí, ale na ten druhý niečo čo mnohí rodičia a hlavne ich deti dlhodobo ocenia. Batohy Randoseru sú v Japonsku “A must.” - povinnosť, na ktorú si mnohé rodiny počkajú aj pol roka, kým ju vyrobia a dodajú. Je to investícia, nad ktorou tam nikto ani len nezapochybuje, tobôž nie negatívne okomentuje. Rešpektujú to a vedia prečo. 

 

Randoseru batohy sa výrabajú v rôznych farebných a štýlových prevedeniach a nájdete ich aj z umelej, avšak stále veľmi kvalitnej kože. Na Európsky, obzvlášť Slovenský trh sa tieto batohy žiaľ ešte nedostali a to pravdepodobne z dôvodu, že každý japonský Randoseru výrobca má len obmedzené množstvo, ktoré môže ročne na trh priniesť. O vývoze nieje reč. Výnimočne sa však stane, že májú limity aj na vývoz a za veľmi prísnych podmienok ponúknu zopár aj odberateľom za hranicami. Z tohto dôvodu Vám vieme zatiaľ ponúknuť iba jeden typ v troch farebných prevedeniach. Vybrali sme pre Vás neutrálne farby, ktoré vynosia aj dospeláci. Áno, presne tak :) V Spojených štátoch po týchto batohoch už siahla nejedna celebrita a povieme Vám, vyzerajú božsky na každom…

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info