Topánky na mieru

Topánky na mieru

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NEW Doručenie ZADARMO

Topánky, lodičky, tenisky...podľa Vašich predstáv. Výsledná cena závisí od zvoleného modelu, personalizácie a ostatných detailov

200 €

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: SHPERKA

„Nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci". Tak známe a pravdivé.
Koľko topánok si ročne kúpite? A koľko ich aj vyhodíte kvôli nízkej kvalite?
A ako najlepšie zoženiete kvalitnú obuv, ak nie priamo šitú podľa Vašich predstáv? Ponúkame vám možnosť vyhotovenia Made-to-measure (z angl. vyrobené na mieru) topánok, lodičiek, tenisiek, atď rýchlo a jednoducho. Vyberá sa typ materiálu, farba, druh podrážky, výsledný strih, technológia spracovania a ostatné doplnky. V podstate ide o modifikáciu – úpravu už niečoho hotového na základe zákazníkovej predstavy s dôrazom na detail a precíznosť.
Samotná výroba obuvi je na vysokej úrovni, vďaka čomu získate takmer nesmrteľnú obuv, a vaše nohy vám za také topánky poďakujú. Výhodou made to measure je, že:
- sú šité podľa vašich predstáv
- v konečnom dôsledku zaplatíte menej
- určite v nich zaujmete každého
- navrhnete si design topánok, ktoré budete mať len vy
- vydržia vám aj desiatky rokov
- u obuvníka sa budete cítiť ako kráľ
- vysoký komfort nosenia
- kvalitné materiály
Doba trvania výroby tohto typu topánok je cca 4-5 týždňov (pri jednoduchších modeloch 2 týždne) od zadania objednávky. V prípade záujmu je potrebné osobné stretnutie alebo konferenčný hovor cez ktorúkoľvek aplikáciu, pričom sa dohodneme na všetkých potrebných detailoch. Pokiaľ nemáte jasnú predstavu o aký druh alebo prevedenie topánok, lodičiek, tenisiek, atď, máte záujem, tak nezúfajte, radi Vám pripravíme niekoľko návrhov a Vy si už len vyberiete. K topánkam vieme zhotoviť aj opasok v tej istej koži pre oku lahodiaci pohľad :-)
Celá výroba prebieha v Španielsku. Používame iba tie najkvalitnejšie materiály.
Akékoľvek otázky ohľadom výroby či iných detailov neváhajte smerovať priamo na nás.

Fotografie pochádzajú z galérie výrobcu.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že eshop funguje bez obmedzení a všetky vaše objednávky rozposielame bez zdržania. Showroom je pre vás k dispozícií ako výdajné miesto.

Ďakujeme

Tím SHPERKA