Kto sme

Sme mladý manželský pár, Baška a Tomáš, Maxovi rodičia, spolubývajúci našej bulteriérky Loly a nadšenci módy, ktorí majú radi pekné a kvalitné veci, ktoré na vás nevykúkajú z každej predajne alebo nestoja tisíce. Myslíme si, že takýchto výrobkov je na našom trhu málo a chceme prispieť svojou troškou k bohatšiemu a zaujímavejšiemu výberu pre Vašu i našu radosť. Nie sme žiadni vyštudovaní módni dizajnéri alebo ľudia, ktorí s módou priamo pracovali, sme len bežní zákazníci, ktorým na trhu niečo chýbalo keď sme to hľadali a potrebovali.

my

Tak vznikla značka SHPERKA. Naše meno, náš pohľad na veci, ktoré sú podľa nás pekné, nadčasové a kvalitné. Samozrejme nič by sa nepodarilo bez správnych výrobcov, ktorých sme poctivo veľmi dlho hľadali. Myslíme si však, že úspešne. Napríklad naše kožené tašky, peňaženky alebo púzdra na kreditné karty sú vyrábané ručne vo Veľkej Británií majstrami svojho remesla, s dlhoročnými skúsenosťami a tradíciou siahajúcou až do 19. storočia. Naproti tomu, naše motýliky a kravaty pochádzajú od nás zo Slovenska a sme na ne veľmi hrdí!

Každý produkt, ktorý ponúkame, sme osobne vyskúšali a naozaj sme presvedčení, že keď nesklamali nás, nesklamú ani Vás a budú Vám robiť radosť skoro navždy.

Budeme radi ak nám napíšete Vaše postrehy a nápady a dúfame, že Vám budeme môcť urobiť radosť s ktorýmkoľvek produktom z našej ponuky.

 

Pre viac info nás sledujte aj na sociálnych sieťach, kde pravideľne pridávame zujímavé fotografie, návody a rady a kde čerpáme ďalšie inšpirácie od našich komentujúcich sledovateľov :-)

 

SHPERKA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info